Halová Mistrovství republiky 2023

Halová Mistrovství republiky 2023

Po několikaleté odmlce se letos vrací halová Mistrovství republiky (HMČR). První víkend v únoru nás čekala kategorie U16 a U20. První březnový víkend nás čekají U18 a dospělí. Máme velkou radost, že v každé kategorii máme zastoupení (krom U16Ž, kde to těsně nevyšlo Aničce a Terce).

Začneme postupně kategorií U16M, kde startovaly tři naše dvojice organizoval pražský Strahov.. Honza – Adam, Miki – Dan, Lukáš – Filip. Prvním dvěma dvojicím nevyšlo hned první utkání, kde těsně prohráváme 13:15 v třetím setu. V opravách opět těžké utkání a s turnajem se loučí. Lukáš s Filipem po dvou výhrách předvádí svoje nejlepší výkony a postupují do dalšího dne. V sobotu s nasazenými jedničkami prohráváme a pak i v opravách nejtěsnějším možným rozdílem 15:13 ve třetím setu. V těžké konkurenci bereme 5. místo!!!

Kategorie U20Ž se hrála na Mikulovce. Dvě dvojice, naše Kája spojená s Eliškou (BVŠP) a Johy – Lea. Kája a Eli berou 9. místo, když v hlavní části pavouka prohrávají proti pozdějším vítězkám a v opravách proti finalistkám. Johy s Leou končí na 17. místě, avšak jedna výhra v turnaji je výborným výsledkem.

Kategorie U20M hraná ve Střešovicích přináší dokonce medaili. Mikuláš hrající proti o 3 roky starším klukům předvádí se svým spoluhráčem spanilou jízdu. Prohrávají jen budoucími finalisty. Mikuláš se svým spoluhráčem z Brna, Tadeášem, vyhrávají bronz. Matyáš s Gábou (PBT) se ještě sehrávají a je na nich znát že potřebují ještě čas, bereme 17.místo.

Všem moc gratulujeme !!!!

https://www.cvf.cz/beach/beach_zpravy/halove-mistrovske-tituly-2023-v-kategorii-divek-a-chlapcu-u16-a-u20-jsou-rozdany-25235.html

Ondra.

Comments are closed.