Beachliga 2022-2023

Zimní část sezóny je u konce, letní část je v plném proudu. Za letošní beachligu, které se pravidelně účastníme ve všech kategoriích, musíme jen chválit. Maximální nasazení a spousta víkendů na turnajích je velmi náročných. Odměnou nám jsou nejen výsledky, ale i kupa zábavy a obrovský progres v naší hře.

Letos nám medailová pořadí utekla i díky neúčasti na všech turnajích. V případě neúčasti hráč nezískává body a těžko se dotahuje. Přesto máme skvělá umístění.

U10 – v první 25 celkového pořadí (celkem 173) dvě umístění, Ellen Burdová a Adéla Loučková ( https://www.volejbalpraha.cz/beach/result/2 )

U12 – v první 50 celkového pořadí (celkem 261) dvě umístění, Viktorie Šustová a Jana Kuricová ( https://www.volejbalpraha.cz/beach/result/3 )

U14Ž – v první 100 celkového pořadí (celkem 324) pět umístění, Rozárie Kubínová, Adéla Orlíčková, Elen Procházková, Nela Nováková, Alice Nečasová (https://www.volejbalpraha.cz/beach/result/4 )

U16Ž – v první 50 celkového pořadí (celkem 271) dvě umístění, Anna Burianová, Tereza Kozáková ( https://www.volejbalpraha.cz/beach/result/6 )

U16M – v první 20 celkového pořadí (celkem 89) čtyři umístění, Lukáš Mergl, Mikuláš Petrlík, Daniel Straka, Filip Honc ( https://www.volejbalpraha.cz/beach/result/7 )

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci a těšíme se na další cyklus.

Kompletní pořadí na stránkách beachligy – https://www.volejbalpraha.cz/beach/

Ondra

Comments are closed.