Pro sponzory

Vážení sponzoři,
jsme beachvolejbalový klub s víceletou tradicí. Náš domovský areál nám poskytuje výborné zázemí, několik venkovních kurtů i moderní dřevěnou halu k zimnímu provozu.

Trénujeme svěřence ve všech věkových kategoriích, od nejmladších (6let) až po dospělé. Většina svěřenců je aktivních a prezentují svými výkony nejen sami sebe, ale také velmi zdárně reprezentují svůj domovský klub Beachpoint Pardubice.
Postupně se vypracováváme k lepším výsledkům k získanými medailemi z Mistrovství republiky. Vedeme naše malé i mladé hráče ke sportovní úspěchům na základním principu Fair play, týmovosti, odpovědnosti, cílevědomosti, ale i  vzájemnému respektu a přátelství. Neopomíjíme ani edukaci zdravého životní stylu i správné životosprávy.

Každá, byť malá podpora může udělat velkou radost našim členům, zejména z řad dětí a mládeže. Budeme velmi vděční za jakýkoli finanční i věcný dar.

Rádi s Vámi vyjednáme následné plnění –  umístění loga na oblečení (dresy, mikiny, trika), webových stránkách nebo přímo ve sportovním areálu.

Pro školy a školky

BEACH ŠKOLIČKA pro školky a BEACH ŠKOLA pro školy.  Zaměření na rozvoj a koordinaci pohybu v písku. Hry s míčem, základní i pokročilé údery plážového volejbalu. Nabídneme dětem zábavný program.

V krásném areálu v Doubravicích, umíme připravit jednorázové i pravidelné  pohybové aktivity pro školní skupiny (MŠ, ZŠ, SŠ) Aktivity je možné realizovat celoročně provozem. V létě se pohybujeme na venkovních kurtech a zimně v nové vytápěné hale.

V případě zájmu nebo bližší informací nás neváhejte kontaktovat.

Pro sportovní kluby

Stále více je kladen důraz na vícestranné zaměření dětí a dospělých u jejich sportovních aktivit. Pod vedením našich trenérů můžete vyzkoušet základy a pokročilejší formy pohybových cvičení v písku.

Sestavíme trénink, kemp nebo akci jak pro nováčky a tak pro sportovce kteří už se s tímto sportem aktivně setkali.