Pro sponzory

Jsme beachvolejbalový klub s několikaletou tradicí. Náš domovský areál nám poskytuje výborné zázemí, spousta venkovních kurtů s krásnou, moderní dřevěnou halou k zimnímu provozu.

Vychováváme svěřence ve všech věkových kategoriích, od nejmladších (6let) až po dospělé. Téměř většina svěřenců je aktivních a reprezentují jak sebe tak klub. Postupně se propracováváme k lepším výsledkům (medaile z Mistrovství Republiky). Snažíme se vychovávat i v dalších směrech, fair play, zdravý životní styl a životospráva.

I malá částka může udělat velkou radost našim členům, zejména z řad dětí a mládeže. Budeme velmi vděční za finanční i věcný dar. Můžeme poskytnout umístění loga na oblečení (dresy, mikiny, trika), webových stránkách a v areálu.

Pro školy a školky

Vážené vedení mateřských škol, vážení rodiče, milí příznivci týmových sportů,

rádi bychom Vám představili sportovní klub plážového volejbalu Beachpoint Pardubice. V parádním areálu v Doubravicích disponujeme celoročním provozem. V létě se pohybujeme na venkovních kurtech a zimně v nové vytápěné hale.

BEACH ŠKOLIČKA pro školky a BEACH ŠKOLA pro školy.  Zaměření na rozvoj a koordinaci pohybu v písku. Hry s míčem, základní i pokročilé údery plážového volejbalu. Nabídneme dětem zábavný program.

Pro sportovní kluby

Stále více je kladen důraz na vícestranné zaměření dětí a dospělých u jejich sportovních aktivit. Pod vedením našich trenérů můžete vyzkoušet základy a pokročilejší formy pohybových cvičení v písku.

Sestavíme trénink, kemp nebo akci jak pro nováčky a tak pro sportovce kteří už se s tímto sportem aktivně setkali.