Juniorliga 2021-2022

Další ročník juniorligy odstartoval a my jsme opět u toho. Oba dva říjnové víkendy probíhaly v pražských areálech turnaje všech věkových kategorií. Po dlouhé pauze byla patrná nevyhranost, ale o to větší bylo natěšení. Juniorliga začíná prvním kolem v říjnu a postupně nás každý měsíc čeká jedno kolo. Plánovaný konec je na duben.

Hned první den startu juniorligy získáváme medaili v naší silné kategorii kluků do 16ti let. David s Filipem prohrávají vyrovnané finále a získávají krásné druhé místo. Klukům v mladší kategorii U14 se tolik nedařilo, přesto vezeme 7. místo. Do dalších turnajů přidáme větší nasazení. V nedělní kategorii U16 holek hrajeme bojovný beachvolejbal a bereme 5. místo.. super.

Druhý víkend pokračují další kategorie. V U12 startuje několik lig a nám se daří v jedné z nich, získáváme 4. místo. Končíme nedělními U10 a U14 holek. Opět super nasazení a bojovný beachvolejbal je odměněn druhým místem Ani a Sofi.

Další kolo nás čeká už za tři týdny. Hned první dva víkendy v listopadu. Na webu juniorligy sledujte jak výsledky tak kalendář dalších turnajů. http://beachliga.cz/tournaments.html

Ondra

Comments are closed.