Turnajový report

Vánoční mixy 🎄👫❄

Vánoční mixy byly jako již každým rokem plně obsazené. Sváteční atmosféra byla zajištěna díky našim beachovým partnerkám. V průběhu turnaje jsme si tak kromě skvělých výkonů mohli pochutnávat i na lahodném občerstvení. Začalo se tradičně ve skupinách, po kterých následovalo play-off o 9. místo a play-off o celkového vítěze. Viděli jsme mnoho tiebreaků a kvalitních zápasů. Aspirantů na vítězství tak bylo nepočítaně. Nakonec ve finále uspěla šťastnější dvojice Majda s Ondrou🏆, jenž udolala dvojici Káju s Oskarem.

 Více fotek z Vánočních mixů zde – https://www.facebook.com/pg/BeachpointPardubice/photos/?tab=album&album_id=169381177755892

 První mixy v roce 2020 🎉 👫

Pokračovalo se v novém roce opět mixovým turnajem. Všechny dvojice předváděly moc pěkný beach. Vítěz ovšem mohl být jen jeden. Nejlépe si vedla dvojice Naďa a Oskar, která ve finále porazila dvojici Elišku s Vojtou. Po krásně stráveném sportovním dni, se těšíme na každé další kolo.

První Ženy/Muži 👭 👬

Po delší odmlce byl na řadě turnaj striktně genderově rozdělený (i když v hale po sobě koukat mohli  😊) – Ženy/Muži. V ženách si pro vítězství dokráčela favorizovaná dvojice Naďa a Líba 🏆. V mužích podle předpokladů zvítězila dvojice Oskar a Jan 🏆.

Naše cenné výlety do Prahy 👪

Vedle našich seniorských turnajů, jezdíme 🏇 🏇 s mládeží na svazové turnaje, konané v Praze. I v letošní sezóně se nám daří získávat cenná umístění a především nabývat nových zkušeností. Kluci tak například dovezli v kategorii U12 krásné 9. místo a v kategorii U8 4. místo. Díky těmto výsledkům opanujeme v kategorii U8 stupně vítězů celkového pořadí!

Děkujeme všem malým i velkým, že jste součástí našeho společného klubu!

Comments are closed.