Turnaje mládež – vysvětlení

Beachliga – soutěž se hraje v Praze formou turnajů. Většinou to vychází na jednu věkovou kategorii za měsíc. Startuje na podzim a končí na jaře. Letos se odehrálo celkem 7 kol. Soutěž je velice populární a naši svěřenci se pravidelně účastní. Nabíráme cenné zkušenosti, aplikujeme věci z tréninků a když se daří ,sbíráme i medaile.

Organizace Beachligy – přihlašování a uzávěrka je do čtvrtka 23:59 (den před turnajem). Přesné nasazení do lig probíhá během pátečního dopoledne. Pátek odpoledne každý ví, kdy a kde přesně hraje. Kategorie U14 jsou klasicky na stránkách beachligy.cz, kategorie U16 už musí zároveň sledovat stránky svazu cvf.cz. Přihlašování na turnaje se provádí prostřednictvím trenérů nebo samostatně ve VIS (volejbalový informační systém).

Podrobné informace včetně kalendáře na stránkách – http://beachliga.cz/

Krajské turnaje – jedná se o novější model turnajů. S postupných přibýváním nafukovacích a krytých hal, přibydou turnaje v krajích. Zajistí další možnosti hráčů, a to hrát více a častěji. Veškerá koncentrace hráčů a turnajů byla doposud směřována na Prahu, nyní se rýsuje více možností v rámci krajů. Frekvenci si každý kraj řeší sám. Turnaje se budou vypisovat a zveřejňovat ne webu českého volejbalového svazu – https://www.cvf.cz/beach/

Organizace – přihlašování a uzávěrka turnaje je do středy 23:59 (dva dny před turnajem). Turnaje mají propozice předem dané. Časy jsou přesnější a více s předstihem. Přihlašování prostřednictvím trenérů nebo samostatně ve VIS (volejbalový informační systém).

Svazové turnaje ABV – hlavní část sezóny představuje léto. Turnaje startují začátkem května a směřují k Mistrovstvím. Každá věková kategorie má opět svoje turnaje. Hráči objíždí turnaje a sbírají body. Na základě získaných bodů (čím lepší umístění tím více bodů) během sezóny se hráči mohou nominovat na zmíněné Mistrovství ČR. Zde v článku, tabulka turnajů – https://www.cvf.cz/beach/beach_zpravy/kalendar-turnaju-abv-pro-sezonu-2022-je-na-svete-23862.html

Organizace – přihlašování a uzávěrka je do pondělí 23:59 (začátek týdne před turnajem). Turnaje mají propozice předem dané. Časy jsou přesnější a více s předstihem. Přihlašování prostřednictvím trenérů nebo samostatně ve VIS (volejbalový informační systém).

Zde přímo odkaz na vypsané turnaje – https://www.cvf.cz/beach/turnaje/

Klubové turnaje – naše domácí turnaje, v rámci klubu. Budeme připravovat na léto a zveřejňovat na našem webu – https://beachpoint.cz/turnaje-deti/. Veškeré informace budou zde, včetně propozic a přihlášených dvojic.

Závěrem nám vychází nutnost sledovat tři weby, kde jsou veškeré informace! Kategorie mladší 14ti let mají prioritu v turnajích Krajských, Klubových a Beachligy. Starší 14ti let to stejné plus Svazové turnaje ABV, kde je nejmladší kategorií U16.

Comments are closed.