Beachliga 2021/22 shrnutí

Zimní část sezóny je u konce, letní část je v plném proudu. Za letošní beachligu, které se pravidelně účastníme ve všech kategoriích, musíme jen chválit. Maximální nasazení a spousta víkendů na turnajích je velmi náročných. Odměnou nám je jsou nejen výsledky, ale i kupa zábavy a obrovský progres v naší hře.

Tentokrát se rádi zaměříme na výsledky, protože druhé místo v celkovém pořadí U16M Filipa Ondráčka (jeho parťák David Šimůnek musel v polovině sezóny mezi starší) je vynikající úspěch. Další medaile – 3.místo v celkovém pořadí patří klukům v U14M Lukáši Merglovi a Filipu Honcovi. Další parádní výsledek v U10 je 11.místo Viktorky Šustové, v U12 23.místo Kačky Faltejskové a 25.místo Rózky Kubínové.

Kompletní pořadí na stránkách beachligy – http://beachliga.cz/results.html

Vyhlášení celého ročníku Beachligy se konalo v krásném prostředí náplavky. Konkrétně v Praze v Kayak Beach Baru. V každé kategorii se vyhlašovali 3 nejlepší v každé kategorii. Za odměnu dvojice naskočili na kurt a předvedli svoje umění. Krátká reportáž je i na české televizi – sledujte od času 9:25 – https://www.ceskatelevize.cz/porady/10709760205-volejbalovy-magazin/222471291399015/

Děkujeme všem za vzornou reprezentaci a těšíme se na další ročník.

Ondra.

Comments are closed.