Oskar a Honza o víkendu stříbrní!

V sobotu 09.03. se konalo 6. kolo Pražské Beachligy v kategorii mužů. Turnaj hostil Beachklub Ládví a naše barvy zde hájili (sebevědomím) osvalení Oskar s Honzou z pozice nasazených šestek turnaje. Po nepříliš oslnivých výkonech vyzdobených náhrávkami do půlky hřiště nebo snaha o výběr nejtvrdší smeče obličejem bylo 2. místo ve skupině velký úspěch. Do vyřazovacího pavouka jsme však najeli s novou dávkou energie a předvedli dvě nám nepodobné přesvědčivé výhry, které nás posunuli do semifinále turnaje! Zde na nás čekali legendární Robert Kufa a skutečnými svaly obdařený spoluhráč Martin Melmuka. Po prvním dramatickém vyhraném setu jsme si dali set pauzu na nabrání nového elánu a tato naprosto úmyslná strategie se v tie-breaku ukázala jako vítězná.

Ve finále jsme se znovu potkali se soupeřem, od kterého jsme ve skupině schytali potupnou porážku, proto jsme jim měli co vracet. S tím vědomím jsme také vešli do prvního setu a s přehledem vyhráli. Druhý a třetí set už se však rozhodoval až v koncovkách setů. I přes několik mečbolů jsme nebyli schopní ukončit zápas a prohráli jsme 22:20 v tie-breaku. I přes nepovedené finále je stříbrná příčka úspěch a s výsledkem jsme spokojení.