Beach na horách

Na začátku března jsme opustili písek a přesunuli jsme se na sníh. Konkrétně do Orlických hor, kde se o nás starali Honza s Olčou. Celé soustředění vedl zkušený trenér Ondřej Kolder, který si pěčlivě naplánoval každý den.

Bohužel hned ten první lilo, tak se plány změnily a místo běžek jsme si dali posilku. Jelikož nás tam bylo poměrně dost, tak jsme museli improvizovat a posilovat na pár metrech čtverečních. Po obědě se počasí na chvíli umoudřilo, tak jsme nasedli do aut a jeli otestovat naše běžkařské schopnosti. Holky na tom stály poprvé, ale myslím, že se s tím popraly statečně. Po návratu nás čekala kompenzační cvičení, sauna, večeře a spánek.

Ráno nás čekal kratší běh a vyhlášená Honzova vajíčka. Zbytek soboty jsme strávili ve skiarealu v Říčkách, kde jsme si nejdřív vyjeli na pěticestí. V tu dobu už si holky osvojili běžkářské umění a v čele s Barčou proháněly zbytek týmu. S obědem přišel i čas odjezdu Majdy a Barči. Zbytek dne jsme projezdili na sjezdovce. Před večeří jsme absolvovali další kompenzační cvičení, nyní již s Ondrou, který se k nám připojil se Zuzkou.

V neděli jsme se popakovali a jeli jsme dom, abychom nabrali síly na pondělní trenink.

Napsal Oskar Hofman

Důkazy z místa činu

http://beachpoint.cz/wp-content/uploads/2019/03/video-1551434492.mp4


Comments are closed.