HMČR U20

Dnešní první společný turnaj a hned Mistrovství ČR juniorů a juniorek v beachvolejbalu U20 v Beachklubu Pankrác, kde se naše Tereza Uhlířová společně s Karolínou Michajlíkovou (podotýkám oběma 14 let) pokoušely projít dnešní kvalifikací. Svou skupinu vyhrály bez jediného prohraného zápasu, rozhodující zápas playoff však prohrály v tiebreaku 2:1 rozdílem 4 bodů a do zítřejší hlavní soutěže bohužel nepostoupily.


Ale jejich klubový trenér Ondřej Kolder z BeachPoint byl snad s předvedeným výkonem a reprezentací pardubického klubu spokojen. Jeho reakce po posledním zápase byly převážně pozitivní, pokud se tedy nepletu.


Musím hrdě přiznat, že jsem byl rád, že jsem byl přítomen skvělých zápasů, kdy holky nevzdaly jediný míč a i relativně již jistě ztracené míče dokázaly velmi často zachránit a několikrát i k překvapení soupeřek i z takových situaci bodovat.


Opět se projevil sportovní duch, nejen tedy u holek, ale i u mě, a samozřejmě i notná dávka otcovské hrdosti. Z holek vyzařovala během celého turnaje pohoda a myslím si, že si i obě „sedly“ po herní i holčičí stránce.


No a samozřejmě jsem sledoval MČR jak jinak, než objektivem.

Děkujeme za reportáž, podporu a pořízené fotky. 

Comments are closed.