Zářijové novinky v klubu

Milí příznivci a přátelé klubu Beachpoint Pardubice. Po vydařeném horkém létě tu pro Vás máme několik novinek a aktualizací. Na webových stránkách jsou vypsány turnaje pro kategorie dospělí (mixy, muži, ženy) až do konce tohoto roku! Neváhejte se tedy hlásit, kapacita turnajů je omezená. Turnaje pro dětičky budou také (termíny včas sdělíme), ale nejdříve musíme vypilovat to, co se přes prázdniny pozapomnělo 🙂

Na webových stránkách je aktualizován ceník členských příspěvků na sezónu 2019/2020, včetně platebních podmínek. Nabízíme tréninky jednou (pondělí nebo středa) či dvakrát týdně (pondělí a středa). V ceně členství je 1h trénink + možnost volné hry po tréninku. Pro děti i dospělé budou dle zájmu pořádány intenzivní jednodenní kempy (buď sobota nebo neděle), členové mají tyto kempy za zvýhodněnou cenu.

Pro občasné beachvolejbalové nadšence nabízíme také možnost účastnit se našich tréninků, cenu za jednotlivý trénink naleznete rovněž v sekci Ceník.

Nezapomeňte nás také sledovat na našich Facebookových stránkách a na Instagramu! Budete mít všechny novinky z první ruky.

Těšíme se na tréninky s Vámi, brzy na shledanou na písku! J

Tým BP
Pardubice

Comments are closed.