Turnaje mládež – vysvětlení

Juniorliga / Beachliga

soutěž se hraje v Praze formou turnajů. Většinou to vychází na jednu věkovou kategorii za měsíc. Startuje na podzim a končí na jaře. Letos je nachystáno opět celkem 7 kol. Soutěž je velice populární a naši svěřenci se pravidelně účastní. Nabíráme cenné zkušenosti, aplikujeme věci z tréninků a když se daří, sbíráme i medaile.

Organizace Beachligy – přihlašování a uzávěrka je do středy 23:00 (2-3 dny před turnajem). Přesné nasazení do lig probíhá během čtvrtečního dopoledne. Čtvrtek odpoledne každý ví, kdy a kde přesně hraje. Všechny kategorie jsou na stránkách volejbalpraha.cz. Přihlašování na turnaje si zařizuje každý klub.

Podrobné informace včetně kalendáře na stránkách – https://www.volejbalpraha.cz/beach/

Krajské turnaje

jedná se o novější model turnajů. S postupných přibýváním nafukovacích a krytých hal, přibývají turnaje v krajích. Zajistí další možnosti hráčů, a to hrát více a častěji. Veškerá koncentrace hráčů a turnajů byla doposud směřována na Prahu, nyní se rýsuje více možností v rámci krajů. Frekvenci si každý kraj řeší sám. Turnaje se budou vypisovat a zveřejňovat ne webu českého volejbalového svazu – https://www.cvf.cz/beach/

Organizace – přihlašování a uzávěrka turnaje je do středy 23:59 (dva dny před turnajem). Turnaje mají propozice předem dané. Časy jsou přesnější a více s předstihem. Přihlašování prostřednictvím trenérů nebo samostatně ve VIS (volejbalový informační systém).

Svazové turnaje ABV

hlavní část sezóny představuje léto. Turnaje startují začátkem května a směřují k Mistrovstvím. Každá věková kategorie má opět svoje turnaje. Hráči objíždí turnaje a sbírají body. Na základě získaných bodů (čím lepší umístění tím více bodů) během sezóny se hráči mohou nominovat na zmíněné Mistrovství ČR.

Organizace – přihlašování a uzávěrka je do pondělí 23:59 (začátek týdne před turnajem). Turnaje mají propozice předem dané. Časy jsou přesnější a více s předstihem. Přihlašování prostřednictvím trenérů nebo samostatně ve VIS (volejbalový informační systém).

Zde budou vypsané turnaje – https://www.cvf.cz/beach/

Klubové turnaje

naše domácí turnaje, v rámci klubu. Budeme připravovat na léto a zveřejňovat na našem webu – https://beachpoint.cz/turnaje-deti/. Veškeré informace budou zde, včetně propozic a přihlášených dvojic.

Závěrem nám vychází nutnost sledovat tři weby, kde jsou veškeré informace! Kategorie mladší 14ti let mají prioritu v turnajích Krajských, Klubových a Beachligy. Starší 14ti let to stejné plus Svazové turnaje ABV, kde je nejmladší kategorií U16.

Comments are closed.