Juniorliga 6. kolo

Březnové kolo juniorligy, v pořadí již šesté, zůstane s největší pravděpodobností pro tento rok i posledním (díky koronaviru). Do Prahy jsme se vydávali na etapy, protože jsme startovali ve více kategoriích a dnech.

U12

Nejpočetnější zastoupení jsme měli v U12. V první lize byli připraveni poměřit beachvolejbalové dovednosti s dalšími dvojicemi Mikuláš s Danem. Ve skupině to bylo chvílemi nervózní, ale postup si kluci pohlídali. Jejich 11. místo je v obrovské konkurenci výborným výsledkem.

Ve druhé lize naše týmy ukazovaly zlepšení z tréninků. Náš klub reprezentovali – Adéla s Tomášem, Anna s Bárou a Valerie s Elen. Všichni s velkým nasazením bojovali o každý míč a moc se nám to líbilo.

Zde kompletní žebříček po šestém kole, který tedy zůstane nejspíše i celkovým – výsledky.

U10

V mladší kategorii U10 se už začínáme probojovávat až do finálových zápasů. Ondra s Tomášem a Eliška s Markem odstartovali svoje utkání v druhé lize, hrané na Domynu – klub na Praze 4, v oblasti Libuš. Obě dvojice prošly skupinou do play-off. Klukům těsně uteklo semifinále ovšem druhým místem se blýskla Eliška s Markem. Moc gratulujeme.

Za fotografie děkujeme rodičům! 

Comments are closed.