Pro školy/školky

Vážené vedení mateřských škol, vážení rodiče, milí příznivci týmových sportů,

rádi bychom Vám představili sportovní klub plážového volejbalu „BEACHPOINT PARDUBICE„ prostřednictví této zajímavé nabídky, která je ČASOVĚ NEOMEZENÁ. Vzhledem k tomu, že disponujeme 4 venkovními kurty a 4 kurty ve vytápěné hale, můžeme nabídnout celoroční provoz. Mužský element v pedagogickém prostředí je pro děti nejen výborným zpestřením, ale i přínosem a proto přímo pod vedením šéftrenéra Ondřeje Koldera jsme pro vaše děti připravili formát BEACH ŠKOLIČKA , která by probíhala v rámci docházky do vaší mateřské školky. Děti se seznámí s jiným pohybem v písku než znají z rodinných dovolených. 

BEACH ŠKOLIČKA se zaměří na rozvoj a koordinaci pohybu, děti čekají hry s míčem, překážkové dráhy a zkusí si i základy beachvolejbalových úderů. Věděli jste, že pohyb v písku v dětech evokuje pocit bezpečí srovnatelný s pohybem ve sněhu? Je to přirozený instinkt a my s ním pracujeme. Vedený pohyb a případný pád v kvalitním písku je skutečně bezpečný. Nabídněte dětem zábavný a bezpečný způsob protažení a posílení celé těla.


BEACH ŠKOLIČKA 8 lekcí v délce 50-ti minut – 480,- Kč
Co s sebou: láhev s pitím, je možné využít neoprenové boty do vody, příp. beachové neoprenky, které ovšem nejsou nutností , náhradní pár ponožek, malý ručník
Poslední lekce = ukázková hodina pro rodiče.


V případě zájmu či dotazu nás můžete kontaktovat:

E-mail: bppardubice@gmail.com
Kontaktní telefon – Ondřej Kolder – tel. 774 585 640, Michaela Zákoutská – tel. 605 100 064

Adresa areálu –  Brožíkova 550, Pardubice, 53009, za gymnáziem Mozartova

Těšíme se na vás.

TÝM BEACHPOINT PARDUBICE